Zapraszamy na warsztat, który odbędzie się 26 stycznia 2023. Od 17:00 do 20:00 w Infopunkcie Nadodrze. 

W mediach społecznościowych i w sieci trwa obecnie zmasowany atak dezinformacyjny prowadzony na rzecz Federacji Rosyjskiej. Polska jest na celowniku licznych operacji dezinformacyjnych, a organizacje pożytku publicznego, społeczne i pozarządowe są szczególnie narażone. Jak rozpoznać taki atak zawczasu? Jak się do niego przygotować oraz skutecznie bronić?

Serdecznie zapraszamy na spotkanie ze specjalistką do spraw komunikacji strategicznej z EUvsDisinfo, unijnej jednostki zajmującej się odpowiedzią na dezinformację. Spotkanie odbędzie się w formie szkolenia – symulacji ataku dezinformacyjnego na organizacje. Do uczestnictwa w szkoleniu szczególnie zapraszamy osoby, które zajmują się komunikacją, mediami społecznościowymi, szkoleniami z młodzieżą oraz rzeczników prasowych.

Data: 26 stycznia 2023, godzina 17:00-20:00
Infopunkt Nadodrze (ul. Łokietka 5/1)
Zgłoś sięhttps://forms.gle/vrkMLThGGPTJgMVJ8

Katarzyna Sumisławska jest specjalistką ds. komunikacji strategicznej i budowania partnerstw na rzecz rozwoju w zakresie praw człowieka, mediów i sztuki. W 2021 roku dołączyła do Europejskiej Służby Działań Zewnętrznych (EEAS), gdzie pracuje nad kampanią EUvsDisinfo.

Z urodzenia wrocławianka, Katarzyna ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie jako konsultantka ds. komunikacji dla instytucji międzynarodowych, w tym Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, agend ONZ oraz międzynarodowych i lokalnych organizacji pozarządowych w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Przez 4 lata mieszkała w Kambodży, gdzie zaangażowana była w transgraniczny projekt zwalczania handlu ludźmi i wyzysku migrantów w pracy.