Czy pamiętasz jak to jest być wyśmianym, niezrozumianym, odrzuconym? Jakie to uczucie słyszeć, jak kłócą się rodzice? Jak to jest jeść wspólny obiad, gdy nikt się nie odzywa? A może w szkole Twojego dziecka doszło do znęcania się? 

Patrzysz na to co dzieje się wokół nas na ulicach, w szkołach, w pracy. Zastanawiasz się, czy potrafimy jeszcze rozmawiać? Czy naprawdę musimy siebie obrażać, wykluczać, omijać? 

Statystyki mówią, że co trzecie dziecko doświadcza przemocy rówieśniczej. Rośnie liczba rozwodów, w 2020 roku było ich ponad 51 tysięcy. Połowa składanych wypowiedzeń ma związek z konfliktami w środowisku pracy, a u 25% pracowników z powodu unikania sporów pojawiły się problemy ze zdrowiem.

Możesz nam pomóc budować mosty do siebie nawzajem. Wesprzyj nas, abyśmy mogli działać. 

Wpłać darowiznę

Wiele z planowanych przez nas działań ma niestandardowy charakter, łączy różne tematy i grupy – często więc trudniej znaleźć dla nich źródło finansowania. Wesprzyj nas, aby nasze pomysły w obszarze badań i innowacji społecznych oraz działań partycypacyjnych nie pozostały tylko w sferze planów!

Wpłaty można przesyłać tradycyjnym przelewem na nasze konto w mBanku 55 1140 2004 0000 3602 8207 9735 (z tytułem przelewu „Darowizna”). Darowizny przekazane Fundacji na cele statutowe można odliczyć od podstawy opodatkowania.