Pierwsze tygodnie i miesiące zakochania są najpiękniejsze. Świat obserwujemy przez różowe okulary, a partner czy partnerka wydają się ideałem. Jednak kiedy zakochanie przeradza się w miłość, zaczynamy budować wspólną drogę. I wtedy pojawiają się również pierwsze konflikty.

Zapraszamy na warsztat dla par podczas, którego będziecie mieli okazję porozmawiać o konfliktach w swoim związku.
Kiedy? 20 kwietnia
O której? 17:30 – 20:30
Gdzie? ul. Władysława Łokietka 5/1
Zapisy: https://forms.gle/4sNPXgwAgpbCFaeN6

Koszt: 70 zł od pary
link do płatności: https://app.evenea.pl/event/warsztatdlapar/
Konflikt to sygnał, że warto o czymś porozmawiać, że któraś ze stron nie ma do końca zgody na zaistniałą sytuację. Konflikt to tak naprawdę droga do zmiany na lepsze w relacji. Jednak aby dobrze odebrać sygnały, które daje nam sytuacja trudna, zapętlona, konfliktowa, trzeba się nauczyć o niej rozmawiać.
Możemy być wspaniale dopasowani, mieć podobne poczucie humoru, pasje, spojrzenie na świat, ale jeśli nasze granice zostaną przekroczone – będziemy ich bronić.
Jak to zrobić z uważnością na drugą osobę?

Jak opowiedzieć o swoich potrzebach i uczuciach, żeby zostać dobrze zrozumianą/ym?
Zapraszamy na spotkanie, na którym postaramy się odpowiedzieć na te pytania oraz na wszystkie inne, które chcecie zadać.

Warsztat poprowadzi:
Dorota Whitten – wiceprezeska Fundacji Dom Pokoju, socjolożka i od 2011 roku mediatorka, gorąca orędowniczka budowania relacji i efektywnego rozwiązywania konfliktów na drodze rozmowy przy wsparciu bezstronnej i neutralnej osoby trzeciej. Swoje działania zawodowe prowadzi często na styku socjologii i mediacji – dziedzin, które uzupełniając się tworzą podwaliny pod budowanie dialogu w społecznościach lokalnych i w grupach społecznych, poczynając od rodzin i par. Nie boi się kłótni i konfliktu, pracuje nad tym, aby to zjawisko oswajać i traktować jako drogę do zmiany, oczywiście na lepsze.