Angażujemy się w zbiórkę środków, które będą wypłacane przez nas w formie pomocy społecznej rodzinie Kazimi z Afganistanu. 

Środki zostaną wpłacone na subkonto Fundacji, które zostało założone specjalnie na ten cel i będą wypłacane w oparciu o regulamin. 

Rodzina Państwa Kazimi uciekła przed Talibami. Chcą zamieszkać w Polsce, pracować, żyć i rozwijać się.

Mohammad Wali ma 56 lat, pracował w afgańskim Czerwonym Półksiężycu. Aziza ma 50 lat i pochodzi z Kandaharu. W swoim kraju nie pracowała, ale z naszą pomocą może zacząć się rozwijać. Ich starszy syn Ahmad Sajad pracował w polskim zespole doradczym ds. operacji specjalnych. Ich dwie córki nadal są w Afganistanie. 

20-letni Milad, nie zdążył rozpocząć studiów, niedługo po ukończeniu szkoły średniej był zmuszony do ucieczki z ojczyzny. Niemniej chce zdobyć wyższe wykształcenie,  gdy już będzie w stanie połączyć pracę z nauką. Jego cała rodzina została w Afganistanie i ich sytuacja jest bardzo trudna, bo stracili pracę. 

I w reszcie Solaiman, który ma 27 lat i przez 3 lata pracował jako reporter w Afganistanie. Ma też niesamowitą smykałkę do szycia, bo przez 6 lat szył piękne damskie torebki. Jego cała rodzina została w Afganistanie.

Zbiórka środków odbywa się we współpracy z firmą KokoWorld – możecie o niej przeczytać tutaj.

Chcesz dołączyć do zbiórki – możesz dokonać wpłaty na specjalne subkonto 86 1140 2004 0000 3502 8208 1651 (mBank)

Tytuł przelewu: „Darowizna na wsparcie rodziny Kazimi” 

Regulamin wypłaty świadczeń dla afgańskich rodzin